Юшатыр
-24 °С
Облачно
75 лет Победы
Все новости
Байрам уңайынан
10 Марта 2020, 12:36

Ҡотлайбыҙ!

Намыҫлы хеҙмәттәре һәм Халыҡ-ара ҡатын-ҡыҙҙар көнөн байрам итеү уңайынан Көйөргәҙе районы муниципаль район Хакимиәтенең Почет грамоталары менән бүләкләнделәр:

Намыҫлы хеҙмәттәре һәм Халыҡ-ара ҡатын-ҡыҙҙар көнөн байрам итеү уңайынан Көйөргәҙе районы муниципаль район Хакимиәтенең Почет грамоталары менән бүләкләнделәр:
1. Гөлнур Мәзит ҡыҙы АБДУЛЛИНА – крәҫтиән-фермер хужалығы башлығы, шәхси эшҡыуар;
2. Гөлсәсәк Зинур ҡыҙы АБДУЛЛИНА – “Искра” ауыл хужалығы кооперативы һауынсыһы;
3. Гөлназ Рифҡәт ҡыҙы АҘНАБАЕВА - “Искра” ауыл хужалығы кооперативы бухгалтеры;
4. Рәмилә Мансур ҡыҙы ӘКБӘРОВА – “Йәшлек” район мәҙәниәт һарайы “Райхан” ансамбле етәксеһе;
5. Гүзәл Рәвил ҡыҙы ӘБДРӘШИТОВА – Киров исемендәге ауыл хужалығы бухгалтеры;
6. Нурзия Зинур ҡыҙы ӘБДРӘШИТОВА – Б.Бикбай исемендәге Яңы Мораптал ауылы дөйөм белем биреү мәктәбе ашнаҡсыһы;
7. Мария Викторовна БАЛАШОВА – Ермолаево ауылы “Батыр” балалар баҡсаһы ашнаҡсыһы;
8. Татьяна Петровна БАЯНОВА – Көйөргәҙе районы һәм Күмертау ҡалаһы ветеринар станцияһының лаборанты;
9. Светлана Алексеевна БЕГЛОВА – БР Көйөргәҙе районы муниципаль район советы депутаты;
10. Нәфисә Юнир ҡыҙы БИҒӘНӘҠОВА - Киров исемендәге ауыл хужалығы лаборанты;
11. Зөлфиә Радик ҡыҙы БОҪҠАНОВА - “Искра” ауыл хужалығы кооперативы һауынсыһы;
12. Гүзәл Рафаил ҡыҙы ВӘЛИШИНА – Берҙәм дежур-диспетчер хеҙмәтенең өлкән диспетчеры;
13. Ольга Ивановна ГУСАРОВА – Ә.Х. Усманов КФХ-һы һауынсыһы;
14. Рәсимә Фәрит ҡыҙы ҒИСМӘТУЛЛИНА – “Йәшлек” район мәҙәниәт һарайының хужалыҡ бүлеге начальнигы;
15. Гөлнара Фәрит ҡыҙы ҒҮМӘРОВА - “Искра” ауыл хужалығы кооперативы эшсеһе;
16. Флүрә Тимерхан ҡыҙы ИБРАҺИМОВА - “Ватан” ауыл хужалығы кооперативы бухгалтеры;
17. Надежда Васильевна ИВАНОВА – “Сәләм” яуаплылығы сикләнгән йәмғиәте кондитеры;
18. Ольга Семеновна ИВАНЦОВА – Ермолаево ауыл советы хакимиәтенең 1-се категориялы белгесе;
19. Регина Илфат ҡыҙы ИСИТОВА – Эске эштәр министрлығы бүлегенең Көйөргәҙе районы буйынса бәлиғ булмағандар эше инспекторы;
20. Динә Хәйҙәр ҡыҙы ИСМӘҒИЛОВА – Яңы Муса ауылы ФАП-ы фельдшеры;
21. Илмира Ҡасим ҡыҙы ИСХАҠОВА - “Киров” ауыл хужалығы кооперативы келәт мөдире;
22. Гөлгөнә Әбделмән ҡыҙы ИСХАҠОВА – Түбәнге Бабалар ауылы “Ағинәй” башҡорт ҡатын-ҡыҙҙары ойошмаһы ағзаһы;
23. Ләйсән Ринат ҡыҙы ЙӘМИЛОВА - “Искра” ауыл хужалығы кооперативы һауынсыһы;
24. Сәриә Рәүил ҡыҙы КИЛМӘТОВА – Тимербай ауылы старостаһы;
25. Оксана Васильевна ЛЯШЕНКО - “Көйөргәҙеһөт” яуаплылығы сикләнгән йәмғиәте келәт эшсеһе-бухгалтер;
26. Эльвира Рәлиф ҡыҙы МИХЕЛЕВА – “Ермолаево икмәге” акционерҙар йәмғиәтенең етештереү-технологик лаборатория хеҙмәткәре;
27. Гөлнара Әхмәтдин ҡыҙы СӘЙФУЛЛИНА – Яңы Мораптал ауылы “Алһыу” балалар баҡсаһының кесе тәрбиәсеһе;
28. Гөлсөм Хәким ҡыҙы СЕВОСТЬЯНОВА – Яңы Таймаҫ ауылы ҡатын-ҡыҙҙар советы ағзаһы;
29. Фаина Васильевна СЕМЕНОВА – Павловка ауылы “Тирмәкәй” балалар баҡсаһы мөдире;
30. Елена Николаевна ТАЗЕТДИНОВА – Иҫке Отрада ауылы “Ҡайынҡай” балалар баҡсаһының өлкән тәрбиәсеһе;
31. Диана Ирек ҡыҙы ТАҢАТАРОВА - Киров исемендәге ауыл хужалығы кооперативы бухгалтеры;
32. Светлана Михайловна ЧУРАКОВА – “Түкән” ауыл хужалығы кооперативының быҙау ҡараусыһы.
Читайте нас в